Hospodářská a sociální rada Mostecka volila nové vedení

18.06.2019 21:37

Hospodářská a sociální rada Mostecka (HSRM) měla v červnu velmi nabitý program. Sešel se totiž sněm, jehož úkolem bylo zvolit nové vedení regionální tripartity na další pětileté období.

Hospodářská a sociální rada Mostecka volila nové vedení
Foto: HSRM
Popisek: Hospodářská a sociální rada Mostecka

Všichni členové HSRM tak nejprve zvolili nové třináctičlenné předsednictvo, kterému začne nové funkční období na začátku září. Následně si předsednictvo ze svého středu zvolilo nového předsedu a dva místopředsedy. Hospodářskou a sociální radu i v následujících pěti letech povede dosavadní předsedkyně Helena Veverková. Místopředsedy HSRM byli zvoleni Vlastimil Vozka a Petr Červenka.

Regionální tripartita si v letošním roce připomíná dvacáté výročí od svého založení, při této příležitosti dostal každý z účastníků sněmu HSRM publikaci, která mapuje posledních pět let činnosti HSRM a navazuje na dvojici publikací, které vyšly v předešlých výročních letech hospodářské rady.

Z dalších bodů červnového sněmu HSRM stojí za zmínku například aktuální informace k Akčním plánům Strategie restrukturalizace Ústeckého, Moravskoslezského a Karlovarského kraje.

Hospodářská a sociální rada Mostecka, z. s. vznikla v březnu roku 1999 jako apolitické občanské sdružení, jehož členy jsou fyzické a právnické osoby, instituce státní nebo veřejné správy, které žijí nebo působí na Mostecku. V současnosti má 57 členů. Hospodářská a sociální rada Mostecka je členem Hospodářské a sociální rady Ústeckého kraje z. s., která sdružuje sedm okresních sdružení působících v rámci kraje.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

CzechTourism: Česko hlasuje za Safari pivovar

22:11 CzechTourism: Česko hlasuje za Safari pivovar

Safari Pivovar ve Dvoře Králové se stal absolutním vítězem sedmého ročníku soutěže agentury CzechTou…