Hospodářská komora: O zapojení do poválečné obnovy Ukrajiny budou české firmy jednat ve Varšavě

14.02.2023 15:16 | Tisková zpráva

Na 30 českých firem bude na mezinárodní konferenci Rebuild Ukraine ve Varšavě vyjednávat o možnostech svého zapojení do poválečné obnovy ukrajinské infrastruktury. Podnikatelé pod vedením Hospodářské komory ČR a Svazu průmyslu a dopravy ČR doprovodí do Polska na pracovní cestě ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkelu.

Hospodářská komora: O zapojení do poválečné obnovy Ukrajiny budou české firmy jednat ve Varšavě
Foto: HK ČR
Popisek: Hospodářská komora České republiky

Podnikatelskou delegaci ve dnech 15. až 16. února povede za Svaz průmyslu a dopravy viceprezidentka Milena Jabůrková, za Hospodářskou komoru viceprezident Radek Jakubský.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Podle vás je napadení Ukrajiny Ruskem ospravedlnitelné?

Vážně myslíte, že za válku na Ukrajině může rozšiřování NATO? Proč by se nemohlo rozšiřovat? A chápu vás dobře, že tak Rusko bylo v právu Ukrajinu napadnout a snažit se zmocnit jeho území? Ostatně i kdyby byla pravda to, co jste řekl, proč by za rozšiřování NATO měla nést následky právě Ukrajina?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Poodří má novou přírodní rezervaci Jistebnické mokřady

19:28 AOPK ČR: Poodří má novou přírodní rezervaci Jistebnické mokřady

Tři rybníky a pestrá mozaika luk, lesů i mokřadů na 160 hektarech. To je nová přírodní rezervace Jis…