Hospodářská komora vypraví na mezinárodní summit Iniciativy Trojmoří v Bulharsku podnikatelskou delegaci. Zítra uzavře přihlášky

30.06.2021 17:56 | Zprávy

Na podnikatelské fórum a obchodní jednání zamíří do Bulharska ve čtvrtek 8. července česká podnikatelská delegace. Konference a podnikatelské fórum, spoluorganizované Bulharskou obchodní a průmyslovou komorou, se uskuteční během dvoudenního summitu 12 evropských zemí v hlavním městě Sofii.

Hospodářská komora vypraví na mezinárodní summit Iniciativy Trojmoří v Bulharsku podnikatelskou delegaci. Zítra uzavře přihlášky
Foto: HK ČR
Popisek: Hospodářská komora České republiky

Podnikatelská delegace vedená viceprezidentem Hospodářské komory Radkem Jakubským doprovodí na summit ministra průmyslu a obchodu a ministra dopravy Karla Havlíčka.

Čeští podnikatelé se během summitu zapojí do vybraných panelů akce Three Seas Summit and Business Forum v Sofii. Akce se budou věnovat tématům, jako je transport, inovace, energetika a digitalizace. Hospodářská komora rovněž připravuje setkání podnikatelů s vedením Zastupitelského úřadu ČR v Bulharsku, briefing o aktuálních příležitostech na bulharském trhu a dvoustranné obchodní schůzky s potenciálními partnery nejen z Bulharska, ale i dalších evropských zemí.

Podnikatelská mise doprovázející místopředsedu vlády ČR Karla Havlíčka se koná z pověření prezidenta republiky Miloše Zemana.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michal Kučera byl položen dotaz

Předkupní právo na zemědělskou půdu

V čem přesně spočívá? To ho majitel pak nemůže prodat komu chce a za kolik chce? Mě třeba přijde na jednu stranu i správné, že když někdo na půdě hospodaří, má pak jako první si jí možnost i odkoupit, protože na ní udělal už kus práce. Nebo to tak není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DPP vysoutěžil zhotovitele tramvajové tratě Olšanská–Habrová

16:13 DPP vysoutěžil zhotovitele tramvajové tratě Olšanská–Habrová

Novou tramvajovou trať Olšanská–Habrová postaví sdružení tří společností FIRESTA, rekonstrukce, stav…