Hospodářská komora vypraví na mezinárodní summit Iniciativy Trojmoří v Bulharsku podnikatelskou delegaci. Zítra uzavře přihlášky

30.06.2021 17:56 | Zprávy

Na podnikatelské fórum a obchodní jednání zamíří do Bulharska ve čtvrtek 8. července česká podnikatelská delegace. Konference a podnikatelské fórum, spoluorganizované Bulharskou obchodní a průmyslovou komorou, se uskuteční během dvoudenního summitu 12 evropských zemí v hlavním městě Sofii.

Hospodářská komora vypraví na mezinárodní summit Iniciativy Trojmoří v Bulharsku podnikatelskou delegaci. Zítra uzavře přihlášky
Foto: HK ČR
Popisek: Hospodářská komora České republiky

Podnikatelská delegace vedená viceprezidentem Hospodářské komory Radkem Jakubským doprovodí na summit ministra průmyslu a obchodu a ministra dopravy Karla Havlíčka.

Čeští podnikatelé se během summitu zapojí do vybraných panelů akce Three Seas Summit and Business Forum v Sofii. Akce se budou věnovat tématům, jako je transport, inovace, energetika a digitalizace. Hospodářská komora rovněž připravuje setkání podnikatelů s vedením Zastupitelského úřadu ČR v Bulharsku, briefing o aktuálních příležitostech na bulharském trhu a dvoustranné obchodní schůzky s potenciálními partnery nejen z Bulharska, ale i dalších evropských zemí.

Podnikatelská mise doprovázející místopředsedu vlády ČR Karla Havlíčka se koná z pověření prezidenta republiky Miloše Zemana.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Radek Koten byl položen dotaz

v SPD slibujete nepomáhat Ukrajině

Myslíte, že kdyby všichni nechali Ukrajinu bez pomoci, že by si pak na ní Putin nevzal vše, a že by spousta Ukrajinců tak zemřela úplně zbytečně? Já upřímně nemám problém s tím Ukrajině pomáhat ubránit se Putinovi, ale co už se mi nelibí je ta přehnaná pomoc, která se zde dostává uprchlíkům z Ukraji...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ERÚ: Spotřebu elektřiny či plynu může stanovit i odhad

13:21 ERÚ: Spotřebu elektřiny či plynu může stanovit i odhad

Na Energetický regulační úřad (ERÚ) se spotřebitelé aktuálně obracejí se specifickým dotazem týkajíc…