Hrad: Informace Kanceláře prezidenta republiky

27.10.2021 17:55 | Tisková zpráva

Kancelář prezidenta republiky předala panu prezidentovi přání pracovníků a příslušníků Kanceláře prezidenta republiky, Vojenské KPR, Správy Pražského hradu, Lesní správy Lány, Útvaru pro ochranu prezidenta České republiky Policie ČR a Hradní stráže, dané na Pražském hradě ve dnech 26. a 27. října 2021:

Hrad: Informace Kanceláře prezidenta republiky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Katedrála sv. Víta na Pražském hradě

Vážený pane prezidente,

dovolte, abychom Vás upřímně pozdravili u příležitosti nadcházejícího státního svátku 28. října, dne vzniku samostatného československého státu. Přejeme Vám za sebe i za naše blízké hodně sil a brzké uzdravení.

Kancelář prezidenta republiky sděluje, že dne 28. října 2021, v den vzniku samostatného československého státu, proběhne od 12.00 hodin mimořádné slavnostní střídání Hradní stráže. Jednotka nastupující stráže bude doplněna o motocyklovou jednotku, za níž bude na I. nádvoří Pražského hradu praporečníky přinesena státní vlajka a bojový prapor Hradní stráže. V průběhu ceremoniálu zazní státní hymna v podání sólisty opery Národního divadla Františka Zahradníčka.

Vít Novák, Kancelář prezidenta republiky

reklama

autor: Tisková zpráva

premiér

Není to spíš naopak, že jedině pod tlakem dokáže premiér jednat? A když jste u tlaku, máte dojem, že Babiš a vaše vláda zvládla pod tlakem covidu jednat lépe? Vždyť jste svá rozhodnutí měnili jak aprílové počasí

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pedagogická komora: Na platy kuchařek a školníků stále chybí minimálně 3,8 miliard korun

10:01 Pedagogická komora: Na platy kuchařek a školníků stále chybí minimálně 3,8 miliard korun

Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z původního škrtu 6,8 mld. Kč na platy 17 000 kuchařek…