Hrad: Kancelář prezidenta republiky předává masky Ústřední vojenské nemocnici

18.03.2020 12:31 | Zprávy

Z rozhodnutí vedoucího Kanceláře prezidenta republiky Vratislava Mynáře předává Kancelář prezidenta republiky 300 masek a 750 vyměnitelných filtrů Ústřední vojenské nemocnici v Praze.

Hrad: Kancelář prezidenta republiky předává masky Ústřední vojenské nemocnici
Foto: generalcompact.cz
Popisek: Kancelář prezidenta ČR

Ostatní masky, které Pražský hrad zakoupil, byly předány především službu konající Policii ČR a Hradní stráži.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Pomoc rodinám

Vy teď hodně prezentuje návrhy na pomoc rodinám, ale proč jste na jejich prosazení netlačili víc v minulém volebním období, když jste byli ve vládě, a kdy podle mě problém narůstal do obřích rozměrů? Netvrdím, že za to můžete vy, ale ani si nemyslím, že jste lidem nějak pomohli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Národní zemědělské muzeum: Tajemná velikonoční detektivka již tuto sobotu

22:03 Národní zemědělské muzeum: Tajemná velikonoční detektivka již tuto sobotu

Národní zemědělské muzeum v Praze zve malé i velké návštěvníky na velikonoční hru, detektivní pátrán…