Hrad: Mediální hra předsedy Senátu Vystrčila slouží ke zviditelnění. Jako vždy

18.10.2021 16:02 | Tisková zpráva

Projev vedoucího Kanceláře prezidenta republiky Vratislava Mynáře při tiskovém briefingu:

Hrad: Mediální hra předsedy Senátu Vystrčila slouží ke zviditelnění. Jako vždy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pražský hrad

Dobrý den,

nejdříve snad pár věcí, abych vyvrátil jisté spekulace z minulého týdne.

Každý občan ví, že nemůže být hospitalizován v nemocnici či jiném zdravotnickém zařízení proti své vůli. O tom, zda vůbec a kdy bude hospitalizován pan prezident, si vždycky rozhodoval pan prezident sám poté, co pan profesor Zavoral doporučil hospitalizaci. Jeho okolí včetně jeho rodiny naléhalo na pana prezidenta, aby souhlasil s tímto doporučením. Převoz a hospitalizace pana prezidenta byly plánované.

Ke spekulacím v médiích, že byl při převozu pan prezident v bezvědomí. Kdyby tomu tak bylo, tak by asi měl na obličeji kyslíkovou masku a byl by napojen na přístroje. Pokud jste se dívali pořádně na vámi velmi neeticky pořízené záběry, nic takového nebylo.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Paní ministryně,

Vy se podle všeho snažíte rozvolnit nějaká rozpočtová pravidla. Já se ptám proč? Není to pro nás do budoucna nebezpečné? Nezadlužíte tím další generace? Co by mě také zajímalo, kde přesně a kolik jste dokázala uspořit nebo to plánujete, pravda je, že teď jste ministryně chvíli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Policie ČR: Policie ČR: Poznejte práci skutečných expertů na Krimifestu

13:21 Policie ČR: Policie ČR: Poznejte práci skutečných expertů na Krimifestu

Poznejte svět expertů Kriminalistického ústavu Policie ČR. Přijďte na Krimifest v sobotu 23. května …