Hrad: Oficiální návštěva prezidenta Německa v ČR

23.08.2021 15:59 | Zprávy

Ve dnech 25. - 27. srpna 2021 se uskuteční oficiální návštěva prezidenta Spolkové republiky Německo Franka-Waltera Steinmeiera a paní Elke Büdenbenderové v České republice.

Hrad: Oficiální návštěva prezidenta Německa v ČR
Foto: Hana Brožková
Popisek: Prezident republiky Miloš Zeman

Německý prezident se v rámci svého programu v ČR setká s prezidentem republiky Milošem Zemanem, předsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Radkem Vondráčkem, předsedou Senátu Parlamentu ČR Milošem Vystrčilem a předsedou vlády ČR Andrejem Babišem. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

Nemyslíte, že by pomohla legalizace konopí?

Není ve finále míň škodlivé než neznámé látky? Ono i když něco zakážete, objeví se nějaká napodobenina a je to tak začarovaný kruh, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŽP: Vémolova lvice Elsa míří do Zoo Liberec

13:21 MŽP: Vémolova lvice Elsa míří do Zoo Liberec

Ministerstvo životního prostředí přistoupilo k odebrání lvice Elsy ze soukromého chovu Karla Vémoly.