Hrad: Pravda o “Mynářově” penzionu. Vedoucí KPR vyvrací další reportáž Reportérů ČT

10.06.2019 14:32 | Zprávy

Vedoucí Kanceláře prezidenta republiky dnes zveřejnil reportáž, ve které vysvětluje podrobnosti týkající se penzionu v Osvětimanech. Důvod?

Hrad: Pravda o “Mynářově” penzionu. Vedoucí KPR vyvrací další reportáž Reportérů ČT
Foto: generalcompact.cz
Popisek: Kancelář prezidenta ČR

Pořad Reportéři ČT v čele s Markem Wollnerem nebyl ochoten zveřejnit kompletní a objektivní příběh. Každý teď má možnost podívat se, jak to ve skutečnosti celé bylo. "Pokud dnes chce člověk čelit mediálním štvanicím, nemá jinou možnost než vzít kameru a sám ukázat celou pravdu,” vysvětluje Vratislav Mynář. “Náklady na výrobu reportáže jsem uhradil ze svého a budu v tom pokračovat,” dodává Mynář.

V reportáži vystupuje kromě Vratislava Mynáře také místostarosta Osvětiman a předseda spolku Chřibák. Oba aktéři objasňují průběh a postupy složitého dotačního řízení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Kde je chyba, že neumíte čerpat evropské peníze?

Protože kdo jiný za to může, než vy politici? A k čemu byl tedy dobrý třeba ministr pro evropské záležitosti, když ani neuměl vyčerpat peníze z EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚOOÚ: Vznikl informační list věnující se digitálním trhům

22:31 ÚOOÚ: Vznikl informační list věnující se digitálním trhům

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) vypracoval ve spolupráci s Úřadem pro ochranu osobních ú…