Hrad: Prezident republiky jmenoval předsedu ÚDHPSH

09.12.2022 9:15 | Tisková zpráva

Prezident republiky Miloš Zeman jmenoval Ing. Františka Siveru předsedou Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí.

Hrad: Prezident republiky jmenoval předsedu ÚDHPSH
Foto: generalcompact.cz
Popisek: Kancelář prezidenta ČR

Prezident republiky Miloš Zeman jmenoval dne 7. prosince 2022, s účinností od 1. ledna 2023, Ing. Františka Siveru předsedou Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Rovnocenné partnerství

Dobrý den. Myslíte, že EU stojí o partnerství s kýmkoliv a jde jí o rozvoj? Podle mě tomu její kroky nenasvědčují. Druhá otázka je, jestli někdo stojí o Evropu, která zaostává a může si za to sama svou politikou, kdy chce asi spasit svět, což je líbivé, ale absolutně nemyslí na své občany.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Policie ČR: Čelíme rekordnímu nárůstu kyberpodvodů

7:27 Policie ČR: Čelíme rekordnímu nárůstu kyberpodvodů

Útočníci míří hlavně na ženy a využívají strach, časový tlak a manipulaci.