Hrad: Prezident republiky navštíví Poslaneckou sněmovnu

17.02.2022 21:01 | Tisková zpráva

Prezident republiky navštíví 18. února 2022 od 10.00 hodin Poslaneckou sněmovnu.

Hrad: Prezident republiky navštíví Poslaneckou sněmovnu
Foto: Hana Brožková
Popisek: Pražský hrad otevřel zahrady, Jelení příkop a zrušil plošné kontroly. Nádvoří Pražského hradu zůstala i nadále uzavřena

Prezident republiky Miloš Zeman navštíví v pátek dne 18. února 2022 od 10.00 hodin Poslaneckou sněmovnu Parlamentu ČR a zúčastní se zde 11. schůze Poslanecké sněmovny. Prezident republiky zde vystoupí se svým projevem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Jak je možné, že vás jako europoslance nepustili do budovy?

Napsal jste, že jste do budovy Evropského parlamentu ve Štrasburku nedojel. Přístup blokovala policie. To jako nepustili ani další? Nebo myslíte, že to vás jako kritika nepustili účelově? Jak je to vůbec možné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Studenti ostrovské průmyslovky převzali ceny Prokopa Diviše a Digiše

16:32 ČEZ: Studenti ostrovské průmyslovky převzali ceny Prokopa Diviše a Digiše

Tři nejlepší studenti z prvního až třetího ročníku SPŠ Ostrov, a také tři nejlepší studenti z celé š…