Hrad: Prezident republiky přijal Alenu Vitáskovou

13.09.2017 20:03 | Zprávy

Prezident republiky Miloš Zeman přijal ve středu dne 13. září 2017 na Pražském hradě Alenu Vitáskovou, bývalou předsedkyni Energetického regulačního úřadu.

Hrad: Prezident republiky přijal Alenu Vitáskovou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kancelář prezidenta republiky

Poděkoval jí za její práci, a to zejména v souvislosti s bojem proti solárním baronům a předraženým cenám solární energie.

Prezident republiky vyjádřil přání, aby v budoucnosti byly omezeny dotace na solární energii, které neúměrně zatěžují státní rozpočet.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Jak si někdo může koupit stát?

A myslíte, že tento stát patří Babišovi? Jinak článek se mi docela líbil, ale té poslední větě nerozumím. https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Martinek-Pirati-Kmotri-z-devadesatek-vypadaji-oproti-dnesku-jako-zabari-787399

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Informační služby loni zodpověděly tisíce dotazů včetně těch kuriózních

16:13 ČSÚ: Informační služby loni zodpověděly tisíce dotazů včetně těch kuriózních

Pracovníci informačních služeb v ústředí a na krajských správách vyřešili v roce 2025 více než devět…