Hrad: Prezident republiky přijal Igora Matoviče

03.06.2020 17:56 | Zprávy

Prezident republiky Miloš Zeman přijal ve středu dne 3. června 2020 na Pražském hradě předsedu vlády Slovenské republiky Igora Matoviče.

Hrad: Prezident republiky přijal Igora Matoviče
Foto: generalcompact.cz
Popisek: Kancelář prezidenta ČR

Prezident republiky poblahopřál Igoru Matovičovi k vítězství v parlamentních volbách a sestavení vládní koalice. Zároveň vyzdvihl, že na Slovensku výrazněji neuspěli extremisté.

Prezident republiky a předseda vlády SR vyjádřili přání, aby nadstandardní vztahy obou zemí pokračovaly, a zdůraznili význam Visegrádské čtyřky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Hluk

Tvrdíte, že v ČR nefunguje regulace hluku, a že ho nikdo nekontroluje. Ale pokud vím, platí přeci noční klid nebo už ne? Nebo podle vás je třeba zavést regulaci i přes den? Jak byste si to představovala? A ke kontrole, není snad v kompetenci hygieny nebo policie?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŽP přispěje k čerpání zdrojů z evropského programu LIFE

19:34 MŽP přispěje k čerpání zdrojů z evropského programu LIFE

Ministerstvo životního prostředí podpoří projekty na ochranu přírody, biologickou rozmanitost či ada…