Hrad: Prezident republiky přijal Jiřího Langa

11.12.2018 17:31 | Zprávy

Prezident republiky Miloš Zeman přijal v úterý dne 11. prosince 2018 na Pražském hradě Jiřího Langa, ředitele Národního bezpečnostního úřadu a ředitele Bezpečnostní informační služby v letech 2003 - 2016.

Hrad: Prezident republiky přijal Jiřího Langa
Foto: generalcompact.cz
Popisek: Kancelář prezidenta ČR

Obsahem setkání byly aktuální úkoly NBÚ. Prezident republiky zároveň ocenil práci všech kvalitních příslušníků našich zpravodajských služeb, kteří hájí české národní zájmy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

muniční iniciativa

Paní Černochová, mohu vás jako expertku a bývalou ministryni obrany požádat o vysvětlení, jaký je rozdíl mezi českou muniční iniciativou a tou americkou, do které se vláda na rozdíl od té české zapojila? Já moc nechápu, proč do jedné ano a do druhé ne. V čem je rozdíl? Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České dráhy: Na Colours of Ostrava pohodlně vlakem

19:15 České dráhy: Na Colours of Ostrava pohodlně vlakem

Nnávštěvníci festivalu Colours of Ostrava se i letos mohou na jednu z největších hudebních akcí v Če…