Hrad: Prezident republiky přijal amerického velvyslance

23.02.2023 17:56 | Tisková zpráva

Prezident republiky Miloš Zeman přijal Bijana Sabeta, mimořádného a zplnomocněného velvyslance USA v České republice s manželkou.

Hrad: Prezident republiky přijal amerického velvyslance
Foto: generalcompact.cz
Popisek: Kancelář prezidenta ČR

Prezident republiky Miloš Zeman přijal ve čtvrtek dne 23. ledna 2023 na Pražském hradě pana Bijana Sabeta, mimořádného a zplnomocněného velvyslance Spojených států amerických v České republice a jeho manželku Lauren Sabet.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Marie Pošarová byl položen dotaz

Energie

Jaký je váš plán, jak zajistit naši energetickou soběstačnost a bezpečnost? Jak podle vás čelit těm výkyvům cen, které jsou opravdu čím dál častější a mají dopady na všechny z nás?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústecký kraj: Žáci řešili úlohy z informatiky

16:18 Ústecký kraj: Žáci řešili úlohy z informatiky

Slavnostní vyhlášení vítězů krajského kola soutěže Haxagon Skirmish Czech Republic 2026 v IT a kyber…