Hrad: Prezident republiky se setkal s kardinálem Dominikem Dukou

12.02.2020 21:20 | Zprávy

Prezident republiky Miloš Zeman se zúčastnil ve středu dne 12. února 2020 v Arcibiskupském paláci přátelského oběda na pozvání J. Em. Dominika kardinála Duky, arcibiskupa pražského a primase českého.

Hrad: Prezident republiky se setkal s kardinálem Dominikem Dukou
Foto: generalcompact.cz
Popisek: Kancelář prezidenta ČR

Prezident republiky Miloš Zeman v průběhu přátelského pracovního oběda poděkoval J. Em. Dominiku kardinála Dukovi, arcibiskupovi pražskému a primasi českému za nominaci ekonomky Hany Lipovské do Rady České televize.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Převaděči

Jaká tvrdší pravidla pro převaděče jste navrhla? A co mi teda nejde do hlavy, proč je někdo proti tvrdíš pravidlům? Jestli to chápu dobře, tak zpřísnění pravidel neprošlo, takže pro to musela být většina politiků z EU? Je to tak? A kdo proti byl z těch českých? A vůbec jaká země byli nejvíc proti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Nové bloky v Dukovanech získaly evropské „razítko“

17:39 ČEZ: Nové bloky v Dukovanech získaly evropské „razítko“

Evropská komise vydala stanovisko, že investice do výstavby dvou nových jaderných reaktorů v lokalit…