Hrad: Prezident republiky telefonicky hovořil se slovenskou prezidentkou

24.03.2020 18:01 | Zprávy

Prezidentu republiky Miloši Zemanovi v úterý dne 24. března 2020 telefonovala Zuzana Čaputová, prezidentka Slovenské republiky.

Hrad: Prezident republiky telefonicky hovořil se slovenskou prezidentkou
Foto: generalcompact.cz
Popisek: Kancelář prezidenta ČR

Prezident republiky s prezidentkou Slovenské republiky hovořili o situaci v souvislosti s epidemií koronaviru a shodli se na vzájemné spolupráci v této oblasti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Chápu dobře, že teď kritizujete Trupma?

Cožpak ho ANO nepodporovalo? Nenosil snad Babiš na jeho počest červenou kšiltovku? A co si o něm teda upřímně myslíte? A co (kdo) myslíte, že přijde po něm?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŽP představí první návrh Národního plánu na obnovu přírody

7:16 MŽP představí první návrh Národního plánu na obnovu přírody

Odolná krajina, která nabízí dostatek prostoru pestrým lesům, zdravé zemědělské půdě nebo návratu pt…