Hrad: Účast prezidenta republiky na oslavách 20. výročí vstupu ČR do NATO

12.03.2019 8:17 | Zprávy

Prezident republiky Miloš Zeman se zúčastní v úterý dne 12. března 2019 ve Španělském sále na Pražském hradě konference při příležitosti 20 let České republiky v NATO „Naše bezpečnost není samozřejmost“. Prezident republiky zde vystoupí s projevem.

Hrad: Účast prezidenta republiky na oslavách 20. výročí vstupu ČR do NATO
Foto: generalcompact.cz
Popisek: Kancelář prezidenta ČR

Výběr z programu:

Změna programu vyhrazena!

10:35 - setkání prezidenta republiky s prezidenty Maďarska, Polské republiky a Slovenské republiky a paní Rose Gottemoeller, zástupkyně generálního tajemníka NATO

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Foldyna

Pane předsedo, co uděláte s Foldynou? Nemyslíte, že by měl urychleně vysvětlit, proč byl vykázán z domu a proč mu policie zabavila zbraně? A jestli se prokáže, že se dopustil domácího násilí, doufám, že ho neprodleně vysloužíte ze strany a budete po něm požadovat rezignaci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Co funguje a co zlepšit? ptá se Správa železnic cestujících

7:14 Co funguje a co zlepšit? ptá se Správa železnic cestujících

Refreshněte s námi železnici. S touto výzvou spouští Správa železnic letní anketu mezi cestujícími.