Hyundai i30 překonal v Evropě hranici půl milionu prodaných vozů

15.12.2012 9:42

Hyundai i30, nejprodávanější model Hyundai v Evropě, dosáhl hned tří významných milníků v oblasti prodeje a výroby nejen na evropském kontinentu, ale i na celém světě.

Hyundai i30 překonal v Evropě hranici půl milionu prodaných vozů
Foto: red
Popisek: Hyundai
reklama

V Evropě bylo prodáno více než půl milionu vozů i30 od zahájení prodeje první generace této modelové řady v roce 2007. Tento úspěch byl hnací sílou na cestě k nedávnému překonání hranice 1 milionu prodaných vozů i30 v celosvětovém měřítku.
 
Nová generace i30 je, stejně jako první i30, vyráběna ve velmi oceňovaném výrobním závodě Hyundai v Nošovicích v České republice. V tomto výrobním závodě dosud vzniklo více než půl milionu vozů modelu i30, které jsou vyváženy do 60 zemí Evropy, Blízkého východu, Afriky, stejně jako do regionu Australasie a Karibiku.
 
Allan Rushforth, viceprezident a výkonný ředitel společnosti Hyundai Motor Europe, k tomu poznamenal: „Modelová řada i30 byla od uvedení na trh v roce 2007 těžištěm nabídky naší značky v Evropě. Byl to náš první vůz navržený a vyráběný v Evropě a nabízející zákazníkům vysokou kvalitu, nízké emise a vynikající poměr mezi cenou a výkonem, což jsou všechno vlastnosti spojované v současnosti se značkou Hyundai.“
 
Kromě toho, že jsou vyráběny v Evropě, byly první i současná druhá generace i30 navrženy a vyvinuty v Evropském technickém středisku Hyundai Motor a jejich evropský design je založen na charakteristických fluidních tvarech vozů Hyundai. Nová generace modelové řady i30 byla nedávno rozšířena o třídveřový model, který doplňuje kvality pětidveřového hatchbacku a kombi o ještě sportovnější eleganci.
 
 Stejně jako všechny nové modely uváděné na evropský trh, přináší nová generace i30 uživatelům jistotu bezkonkurenční 5leté komplexní záruky Hyundai, jejíž součástí je 5letá záruka bez omezení počtu ujetých kilometrů, 5 let asistenčních služeb zdarma a 5 let kondičních prohlídek, rovněž zdarma.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

MŽP: Dotace na ekologickou výuku dětí jsou vyčerpány, příjem žádostí je ukončen

16:09 MŽP: Dotace na ekologickou výuku dětí jsou vyčerpány, příjem žádostí je ukončen

Necelý měsíc a půl od spuštění příjmu žádostí jsou dotace na ekologické výukové programy (EVVO) vyče…