Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Hyundai v České republice v roce 2013 i přes propad trhu posílil. Automobilka vykazuje meziroční nárůst téměř ve všech třídách osobních vozů, a to jak za období celého roku, kdy posílila o více než 7 %, tak za prosinec 2013, kdy např. v segmentu malých vozů rostla bezmála dvojnásobně a v nižší střední třídě téměř o 75 %. Hyundai si tak upevnil pozici druhé nejprodávanější značky na trhu a nejdynamičtějšího českého výrobce.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Stejně je budeme platit zase všichni, i když nepřímo z rozpočtu. A jestli tu jde o kontrolu hospodaření ČT. Proč se neřeší jen ta? Ostatně v tom s vámi souhlasím, že vyřešena měla být už dávno. Ale ani vy jste to neudělali. Nejste ve sněmovně ani ve vládě prvně. Děkuji. Vršková
Stěžovatelé se v řízení před obecnými soudy domáhali po žalovaném jako provozovateli zemědělské činn…