Jan Richtárik se stal majoritním vlastníkem CNC TVAR

19.09.2019 11:50 | Zprávy

Jan Richtárik, spoluzakladatel jedné z nejvýznamnějších evropských společností zabývajících se komplexním CNC velkoobráběním, CNC TVAR s.r.o. ze Stráže nad Nisou, se stal skrze mateřskou společnost jejím majoritním vlastníkem.

Jan Richtárik se stal majoritním vlastníkem CNC TVAR
Foto: CNC TVAR
Popisek: Jan Richtárik

Na základě dohody mezi společníky tak došlo ke sjednocení řízení společnosti. Díky této konsolidaci vlastnictví získá skupina CNC jednoznačné vedení a v konečném důsledku bude operativněji a flexibilněji reagovat na vývoj tržních podmínek.

Firma, která je lídrem v oblastech jako jsou hydroenergetika, obrábění forem, nebo výroba komponent pro letectví, do budoucna plánuje i vstup na nové zahraniční trhy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Babiš

Prosím o odpověď na otázku.Proč jedete pořád-- AntiBabiš.kDYBY TO NEMĚL VŠE OŠETŘENÉTAK BYCH VÁM VĚŘIL.Ale Vy opravdu nemáte nic jiného než mít v puse Babiše.Kolik jste toho mohli udělat ve Vaši minulé vládě a nic.Teď jedete pořád dokolečka jak by to mělo být. Děkuji za Odpověď. mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Letiště Praha zahájilo výběrové řízení na výstavbu nové estakády

16:08 Letiště Praha zahájilo výběrové řízení na výstavbu nové estakády

Letiště Praha zahájilo výběrové řízení na realizaci nové estakády, která se stane hlavní dopravní te…