Janků, France i Issa se sejdou na balkóně

9.8.2021 11:55 dop.

Po úspěšném pražském Zpívání z balkónu a Vánočním zpívání z balkónu v rámci obou nouzových stavů se tato akce na podporu kultury, cestovního ruchu a znovu potkávání se mezi lidmi se jako první město v ČR Česká Lípa rozhodla tento koncert převzít a společně s agenturou Martin Production uspořádat.

Janků, France i Issa se sejdou na balkóně
Foto: Martin Production
Popisek: Populární interpreti zazpívají ve středu 25. srpna 2021 od 18 hodin z balkónu českolipské radnice

Akce se uskuteční ke konci prázdnin, a to ve středu 25. srpna 2021 od 18:00 na náměstí v České Lípě. Zpěváci budou zpívat přímo z radnice českolipské radnice a celou akci zahájí starostka města Česká Lípa Jitka Volfová.

plakát

Producent akce, zpěvák Martin France, sáhl po zpěvácích, s kterými často spolupracuje, a tak si nejen českolipáci mohou přijít poslechnout zlatého SuperStára Zbyňka Drdu, rodačku z České Lípy Zuzu Novou, která v současnosti převážně koncertuje na zahraničních pódiích s kapelou The RockSet - World Roxette Tribute Band, Sámera Issu, jenž v České Lípě studoval Euroškolu, už zmíněného zpěváka a producenta Martina France, který v České Lípě vystudoval Střední ekonomickou školu a má v městě dodnes rodiče.

France

Jako hlavní hvězda vystoupí Heidi Janků, která tuto akci ráda přijede podpořit, aby se lidé znovu začali potkávat. Heidi navíc s Martinem France čeká 11. října 2021 premiéra bláznivé divadelní komedie Jsem krásná v pražském Kulturním domě Barikádníků, a jelikož je to zájezdová komedie, tak věří, že s tímto kusem navštíví právě i Českou Lípu.

Heidi

Všichni zúčastnění interpreti jsou zvědaví, jaké bude první přijetí mimopražskými diváky v České Lípě, ale jelikož mají všichni srdce na správném místě, akci velmi rádi podpoří a mají velikou radost, že pro všechny příchozí návštěvníky je tento koncert zdarma.

xxx

Jak říká producent a zpěvák Martin France: „Moc rádi bychom lidem alespoň na chvíli vykouzlili úsměv na tváři a aby také zapomněli na současné problémy, dali si konečně pivo, víno nebo kafe a potřásli si rukama se svými starými známými a potkali třeba nové.“

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lesy Praha: Opravy na hrázi vodní nádrže Jiviny zajistí její delší životnost

22:45 Lesy Praha: Opravy na hrázi vodní nádrže Jiviny zajistí její delší životnost

Aby ještě dlouho chránila Ruzyni před povodněmi a zároveň poskytovala Pražanům prostor pro rekreaci,…