Jihočeská hospodářská komora nabízí firmám bezplatný audit

22.05.2019 12:01

Bezplatný audit, zaměřený na zjištění stavu digitalizace a stanovení návrhů na jeho zlepšení, nabízí v těchto dnech firmám Jihočeská hospodářská komora (JHK). Audit v hodnotě mnoha desítek tisíc korun nabízí malým a středním podnikatelům z jižních Čech zdarma!

Jihočeská hospodářská komora nabízí firmám bezplatný audit
Foto: jhk.cz
Popisek: Jihočeská hospodářská komora - logo
reklama

„Audit nabízíme bezplatně firmám z jakýchkoliv oborů, které spadají do kategorie malých a středních podniků, tedy těch, které mají do 250 zaměstnanců. Zájemci se nám mohou hlásit právě v těchto dnech například na e-mailu: belohlavova@jhk.cz nebo prostřednictvím telefonních čísel, uvedených na webových stránkách komory www.jhk.cz,“ uvedl ředitel Úřadu Jihočeské hospodářské komory Luděk Keist.

Jednodenní audit v hodnotě několik desítek tisíc korun nabízí komora bezplatně jako pilotní. „Hledáme ještě pět společností, ideálně s počtem zaměstnanců kolem stovky. Budeme u nich zjišťovat stav digitalizace, tedy například to, jak dalece mají automatizovanou výrobu nebo služby nebo jak jsou na tom s počítačovou ochranou dat. A dle výsledku zjištění jim navrhneme nástroje na zlepšení situace, jednoduše řečeno jim sdělíme, co mohou zlepšit a jak,“ řekla projektová manažerka Úřadu JHK Šárka Bělohlavová.

Audity komora realizuje v rámci projektu „Pohraniční region 4.0 – společně.digitálně.utvářet“. Jejich výsledky budou součástí studie ke stavu digitalizace jihočeských firem a srovnání s úrovní digitalizace podniků v Německu. Projekt je financován z Programu přeshraniční spolupráce Česká republika – Svobodný stát Bavorsko Cíl EÚS 2014 – 2020 a podílí se na něm Jihočeská hospodářská komora společně s IHK Pasov.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nemocnice Znojmo: Důležité je zachovat pacientům po úraze soběstačnost

22:31 Nemocnice Znojmo: Důležité je zachovat pacientům po úraze soběstačnost

V případě tříštivých zlomenin lokte je mnohdy jediným možným řešením implantace kloubní náhrady, kte…