Jihočeský kraj: Distribuce ochranných prostředků začne zítra

21.03.2020 22:03 | Zprávy

Jihočeský kraj dnes v ranních hodinách obdržel dodávku osobních ochranných prostředků (OOP), konkrétně respirátorů FFP2.

Jihočeský kraj: Distribuce ochranných prostředků začne zítra
Foto: kr-jihocesky.cz
Popisek: Jihočeský kraj

Jde o zásilku, kterou pro kraj zajistilo Ministerstvo vnitra ČR a její distribuce do kraje proběhla prostřednictvím HZS ČR. Distribuce OOP je určena pro poskytovatele zdravotních služeb primární péče, ambulantních specialistů, lékáren, ale i na poskytovatele akutní a následné lůžkové péče, ZZS a pobytová zařízení sociálních služeb.

Zahájení termínu distribuce: Neděle, 22. 3. 2020 9 - 11 a 15 - 18 hodin v kontaktních místech (tabulka ZDE). V dalších dnech dle časů, v tabulce uvedených!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Kamal Farhan byl položen dotaz

Podle vás větrné elektrárny zavání dalším solárním tunelem - možná

Jak je ale možné, že je to možné? Proč legislativa nefunguje tak, aby k tunelům nedocházelo? Stejně tak je to s korupcí. Ničemu nejde zabránit asi zcela, ale přeci něco dělat můžete. Nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚZSVM: Díky státním pozemkům může v Jeseníku začít výstavba bytových domů

22:08 ÚZSVM: Díky státním pozemkům může v Jeseníku začít výstavba bytových domů

V Jeseníku byly na základě usnesení vlády ČR vytipovány tři pozemky o celkové výměře téměř 3500 m2, …