Jihočeský kraj chce zamezit šíření nákazy v sociálních zařízeních

10.11.2020 18:47 | Zprávy

Krizový štáb kraje se na svém zasedání 10. listopadu zaměřil zejména na situaci v pobytových sociálních zařízeních.

Jihočeský kraj chce zamezit šíření nákazy v sociálních zařízeních
Foto: kr-jihocesky.cz
Popisek: Jihočeský kraj

Cílem je co nejvíce zamezit šíření nákazy nejen mezi jejich zaměstnanci, ale také klienty, kteří spadají do rizikových skupin a hrozí u nich těžší průběh nemoci covid-19. Aktuálně je v kraji 348 nakažených klientů a 288 zaměstnanců.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: Tisková zpráva

Ing. František Laudát byl položen dotaz

Divíte se, že lidé volí peněženkou?

Peníze nejsou všechno, ale bez nich to taky najde, i když jsou pořád věci, které si za peníze nekoupíte, jako je zdraví, svoboda, ale chápete i lidi, že jsou frustrovaní z toho, že se většina z nich má čím dál hůř?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Temelín překonal historický výrobní rekord

11:54 ČEZ: Temelín překonal historický výrobní rekord

Elektřinu, která by domácnostem vystačila na přibližně 12 měsíců, vyrobila od začátku letošního roku…