Jihomoravský kraj: Dobrovolní hasiči dostanou od kraje o 3 miliony více než loni

13.01.2023 16:14 | Tisková zpráva

Dotační program „Podpora jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí Jihomoravského kraje pro rok 2023“ schválili radní na svém jednání ve středu 11. ledna.

Jihomoravský kraj: Dobrovolní hasiči dostanou od kraje o 3 miliony více než loni
Foto: kr-jihomoravsky.cz
Popisek: Jihomoravský kraj - logo

V dotačním programu bude rozdělováno o 3 miliony Kč více než v loňském roce. O dotace si mohou elektronicky žádat obce, které jednotky sborů dobrovolných hasičů zřizují, a to v termínu od 13. února do 28. února 2023.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

Jak byste problém s drahou naftou a benzínem řešil vy?

Nebo byste ji právě neřešili, abyste lidi přiměli si pořizovat elektroauta? Uvědomujete si, že na to většina lidí nemá, ani že na to není ČR připravena? Jak třeba chcete řešit nabíjení na velkých sídlištích nebo vůbec místech, kde je problém vůbec zaparkovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Iuridicum Remedium: Kdo je nominován na Ceny Velkého bratra?

22:03 Iuridicum Remedium: Kdo je nominován na Ceny Velkého bratra?

V úterý 14. dubna 2026 budou v pražském klubu Bike Jesus slavnostně vyhlášeny Ceny Velkého bratra za…