Jihomoravský kraj: Jubilejní galavečer přehlídky České ručičky

22.06.2018 7:34 | Zprávy

Dvacet jedna nejšikovnějších mladých řemeslníků bylo oceněno v rámci jubilejního desátého ročníku přehlídky České ručičky.

Jihomoravský kraj: Jubilejní galavečer přehlídky České ručičky
Foto: Jihomoravský kraj
Popisek: Jihomoravský kraj

Galavečer se konal ve středu 20. června 2018 na brněnském výstavišti. Náměstek hejtmana Jihomoravského kraje Roman Hanák předal těmto žákům učňovských oborů zlatou plaketu Českých ručiček.

Samotnému ocenění a vybrání juniorských špiček v jednotlivých řemeslných oborech předcházely celorepublikové soutěže odborných dovedností, které byly v průběhu celého roku monitorovány. Letos byly soutěžními obory zahradník/zahradnice, kosmetička, kadeřník/kadeřnice, kuchař/kuchařka, číšník/servírka, cukrář/cukrářka, automechanik, autolakýrník, karosář, mechanik-seřizovač, obráběč kovů, strojní mechanik/zámečník, elektrikář-slaboproud, elektrikář-silnoproud, instalatér, klempíř, pokrývač, tesař, kominík, lesní mechanizátor a opravář zemědělských strojů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Michal Zuna byl položen dotaz

Jednání o vydání Babiše a Okamury

Tvrdíte, jak jednání mandátového a imunitního výboru proběhlo věcně a konstruktivně. Můžete to rozvést? Mě by ta debata, kdy je už dopředu znám výsledek zajímala. A lze něco nazvat vůbec jednáním, natož konstruktivním, když víme, že k vydání nedojde? O čem se tak vlastně jednalo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Náklady na úpravy sítí se v ČR celkově vyšplhaly na 19,2 mld. Kč

19:28 ČEZ: Náklady na úpravy sítí se v ČR celkově vyšplhaly na 19,2 mld. Kč

Společnost ČEZ Distribuce v roce 2025 vynaložila 19,2 miliard korun na úpravy své distribuční sousta…