Jihomoravský kraj nechá vypracovat studii, která má posoudit možnosti transformace krajského zdravotnictví

20.06.2020 11:54 | Zprávy

Trvale udržitelné, kvalitní a dostupné zdravotnictví v kraji – to si klade za cíl zvažovaný záměr transformace zdravotnických zařízení zřizovaných Jihomoravským krajem do jedné příspěvkové organizace.

Jihomoravský kraj nechá vypracovat studii, která má posoudit možnosti transformace krajského zdravotnictví
Foto: kr-jihomoravsky.cz
Popisek: Jihomoravský kraj - logo

Zadání příslušné studie proveditelnosti schválili krajští zastupitelé na svém čtvrtečním (18. července 2020) zasedání v Brně. Součástí studie je i ekonomická analýza, analýza rizik nebo návrh harmonogramu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Chudoba

Dobrý den, nemyslíte, že nejde jen o menstruační potřeby? Že čím dál víc lidí nemá na mnohem víc věcí? Třeba jako zdravé potraviny, kojenecké věci, na kroužky, bydlení? Co s tím uděláte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ombudsman převzal ocenění na Slovensku i v České republice

7:33 Ombudsman převzal ocenění na Slovensku i v České republice

Hned dvě ocenění získal v krátkém časovém sledu ombudsman Stanislav Křeček. Ve čtvrtek 20. listopadu…