Jihomoravský kraj pomůže s obnovou krajiny, kterou v areálu mikulčického hradiště poničilo tornádo

29.10.2022 14:29 | Tisková zpráva

Jihomoravský kraj pomůže v areálu Slovanského hradiště v Mikulčicích s obnovou území, které zde v loňském roce poznamenalo řádění tornáda. Rada schválila výběr dodavatele, který bude tuto zakázku realizovat.

Jihomoravský kraj pomůže s obnovou krajiny, kterou v areálu mikulčického hradiště poničilo tornádo
Foto: kr-jihomoravsky.cz
Popisek: Jihomoravský kraj - logo

„Jde nám o regeneraci a obnovu krajinných prvků v Archeologickém parku Mikulčice – Kopčany. Konkrétně tedy v areálu Slovanského hradiště v Mikulčicích, kde byly stromy zásadně poškozeny velmi silnými bouřemi v červnu minulého roku. Předpokládáme, že tyto práce přijdou na 430 tisíc korun včetně DPH,“ uvedl krajský radní pro oblast investic Vladimír Šmerda.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Andrej Babiš byl položen dotaz

Na co podle vás tak strašně potřebujeme Ukrajince?

A jste nebo nejste pro jejich zařazení do českého sociálního sytému? Jaké konkrétní dávky by jim dávalo ANO, kdybyste byli ve vládě? A komu? Všem Ukrajincům?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
style="min-height:300px;"> reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Byla otevřena vltavská cyklostezka pod skálou Zámky v pražských Bohnicích

20:16 AOPK ČR: Byla otevřena vltavská cyklostezka pod skálou Zámky v pražských Bohnicích

Tentokrát již natrvalo. Sanaci skalního masivu se podařilo dokončit dříve.