Jindřišská zůstává majetkem České pošty, zájemce nenašla

26.05.2024 11:27 | Tisková zpráva

V úterý 14. května byl termín pro registraci zájemců o koupi areálu na rohu pražských ulic Jindřišská a Politických vězňů. Případní kupci měli složit vratnou kauci 100 tisíc korun, aby jim mohla být poskytnuta veškerá dokumentace k nemovitosti.

Jindřišská zůstává majetkem České pošty, zájemce nenašla
Foto: Archiv
Popisek: Česká pošta

Její odhadní cena byla 1 537 820 090 korun. Do uvedeného termínu se žádný potenciální zájemce nepřihlásil a prodej budovy neproběhne.

Česká pošta nyní připraví další varianty nakládání se svým majetkem. Jednou z nich je racionalizovat provoz ostatních pražských nemovitostí i s ohledem na další využití Jindřišské, která může pojmout pracovníky z jiných objektů v Praze.

Jedná se především o budovy na Letenském náměstí, v ulici Sokolovská na Palmovce, v ulici Moravská v Praze 2 a Sportovní v Praze 10 nebo o objekt na Ortenově náměstí.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Mír na Ukrajině

Paní Konečná, dobrý den. Jednak gratuluji ke zvolení. Vy opakovaně tvrdíte, že EU má nástroje, jak ukončit válku na Ukrajině. Zajímá mě jaké? Podle mě EU nezmůže nic. A ještě co si myslíte o podmínkách, které si klade Rusko, aby válku ukončilo? Chce nejen část území Ukrajiny, ale požaduje i to, aby ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Letos se do světa rozletí dalších dvaadvacet sokolích mláďat

14:46 ČEZ: Letos se do světa rozletí dalších dvaadvacet sokolích mláďat

Stejně jako vloni i letos zaregistrovali ornitologové z ALKA Wildlife jedenáct párů kriticky ohrožen…