KCT Data uzavřela strategické partnerství se společností COPA-DATA

22.5.2013 6:35 odp.

KCT Data, s.r.o., přední česká společnost poskytující široké portfolio služeb v oblasti podnikových informačních systémů, uzavřela strategické partnerství s rakouskou společností COPA-DATA GmbH v oblasti integrace výrobních a obchodních dat. Jedná se o integraci nového softwaru zenon 7.10 do podnikového informačního systému SAP.

KCT Data uzavřela strategické partnerství se společností COPA-DATA
Foto: Hans Štembera
Popisek: Klávesnice

Produktová řada HMI/SCADA systému zenon od společnosti COPA-DATA je celosvětovou špičkou v oboru. Ergonomie zenonu vnáší do pracovního prostředí soulad, práce je tak méně stresující a zároveň přináší lepší výsledky. zenon pomáhá jak výrobním a provozním ředitelům, manažerům údržby a vedoucím pracovníkům výroby, tak celé firmě ke zvýšení efektivity a tím i úspoře nemalých finančních prostředků. Spojení kvalitního řešení a zkušeného dodavatele tak firmám zajistí vysokou přidanou hodnotu.

Ergonomie se zenonem znamená sladění pracovního prostředí, díky kterému budou zaměstnanci pracovat bez stresu a vysoce efektivně. Cílem spolupráce obou společností je vytvořit přímé spojení do SAP pro aktuální a dynamickou produkci provozních dat pro vizualizaci a pružnou reakci na aktuální situaci. To vše například umožní lépe optimalizovat vytížení jednotlivých strojů tak, aby výroba a provoz jako celek pracovaly s co nejmenšími odstávkami a co nejvyšší produktivitou při zachování kvality výrobků. Sloučení zenonu se SAP podporuje produktivitu a kvalitu výrobků.

Díky rozhraní SAP zenon mohou firmy rychle, jednodušena bezpečně propojit svou procesní úroveň přímo do ERP úrovně přes uzavřenou informační smyčku a tím získat úplný a spolehlivý přehled o celém podniku. V praxi to znamená, že informace z výroby mohou být rychle zpracovány a požadavky specifikované v ERP systému implementovány přímo do procesní úrovně.

Propojení oběma směry mezi SCADA úrovní a ERP přináší několik výhod. zenon dokáže zpracovat jakýkoli typ informace a pro implementaci v něm se lze obejít i bez znalosti SAP know-how. Výrobní data a události jsou navíc dostupné v reálném čase, což umožňuje optimální využití personálu a materiálu.

Ve více než 50 zemích světa využívají software zenon firmy působící v  potravinářství, energetickém, farmaceutickém nebo automobilovém průmyslu.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Demise

Pane premiére, vzhledem k otřesnému stavu veřejných financi, rostoucí inflaci, poklesu životní úrovně i osobních úspor, vzhledem k nejistotě týkající se zásobování plynem Evropu z Ruska letos v zimě, neuvažujete, prosím, o demisi? Nezaznamenal jsem krom projevů jediný hmatatelný krok Vašeho kabinetu...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: V obci s bohatou sklářskou minulostí mají nové Oranžové hřiště

15:03 Nadace ČEZ: V obci s bohatou sklářskou minulostí mají nové Oranžové hřiště

Pravděpodobně nejvýše položené dětské Oranžové hřiště v Libereckém kraji leží v Albrechticích v Jize…