Oba lékaři zde sledovali např. rotační aterektomii nebo ultrazvukové vyšetření koronárních cév, které prováděl tým kardiologů FN Brno pod vedením lékařského náměstka MUDr. Petra Kaly, Ph.D., FESC, FSCAI.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
Preferenční hlasy
Dobrý den, jak si vysvětlujete, že víc hlasů dostal třeba pan Rajchl nebo i váš bratr? A vůbec, že jste ve volbách celkově jako strana oslabili? Kde je podle vás chyba? Uvažujete třeba o tom, že byste skončil jako předseda?
Další články z rubriky

22:12 Finanční správa: Daňové echo III opět umožní opravu chyb v daňových přiznáních
Finanční správa spouští další etapu projektu Daňové echo, který upozorňuje na pravděpodobné nesrovna…
- 19:10 HZS ČR: Komín bez sazí, dům bez rizika. Topná sezóna začala
- 16:09 Hra z produkce Českého rozhlasu získala zvláštní uznání poroty na Prix Europa 2025
- 13:07 NKÚ: Roztříštěné evropské dotace zatím nevedly k trvalému ekonomickému růstu ČR
- 11:10 41. týden na trhu pohonných hmot ČMKB
- 10:03 ČEZ snižuje ceny fixovaných produktů u plynu i elektřiny