Karlovarský kraj: Nenechte si ujít Bavorsko-českou burzu firem

06.10.2018 17:35

?Kulturní dům Družba v Klatovech bude 25. října hostit v pořadí již druhou Bavorsko-českou burzu firem. Vstup na veletrh, během kterého můžete navázat potřebné kontakty se zaměstnavateli v oblasti strojírenství, elektrotechniky, IT a automotive, je zdarma. Akce se koná pod záštitou hejtmanky Karlovarského kraje Jany Mračkové Vildumetzové.

Karlovarský kraj: Nenechte si ujít Bavorsko-českou burzu firem
Foto: kr-karlovarsky.cz
Popisek: Karlovarský kraj - logo
reklama

Aktivní přeshraniční dialog prohlubuje spolupráci firem a podporuje součinnost podniků s vysokými školami, výzkumnými instituty a klastry. Osobní kontakt pak zajišťuje v digitální době základ pro spolupráci založenou na důvěře a umožňuje vznik nových obchodních vztahů. Využijte jedinečné příležitosti potkat se se zaměstnavateli v oblasti strojírenství, elektrotechniky, IT a automotive na jednom místě.

Akce začíná v 15 hodin odpoledne. Kromě prezentace bavorských a českých firem se návštěvníci mohou těšit i na zajímavé přednášky, které budou simultánně překládány. V rámci zajištění přeshraničního networkingu budou tlumočníci k dispozici zdarma během celého veletrhu i po skončení přednášek. Registrace hostů probíhá do 17. října na e-mailové adrese j.pongratz@euregio-bayern.de. Pro více informací volejte na telefonní číslo 0049 170 8118194.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy: Stanovisko ke zprávě NKÚ

22:19 Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy: Stanovisko ke zprávě NKÚ

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy reaguje na aktuální zprávu NKÚ a její zjištění.