Kia Venga je druhým nejspolehlivějším vozem

08.06.2013 21:16

Podle renomovaného německého motoristického časopisu Auto Bild je Kia Venga snem každého kupujícího. K tomuto závěru dospěli redaktoři po dokončení zcela bezporuchového testu na 100 000 km.

Kia Venga je druhým nejspolehlivějším vozem
Foto: red
Popisek: Kia

Kia Venga obstála na výbornou a obsadila 2. místo ze všech 97 doposud testovaných automobilů.
 
"Během celých 100 000 km se na testovaném exempláři nemusely měnit brzdové destičky či obložení ani nebylo nutné dolévat olej do motoru, což je záležitost, kterou jsme v rámci dlouhodobých testů už hodně dlouho nezažili," zaznělo na adresu modelu Venga. Autoři testu i nadále nešetří slovy chvály: "Spousta soupeřů si o tomhle může nechat jenom zdát: automobil pořád jezdí a jezdí, do servisu se podívá jenom na plánované prohlídky, nic se na něm nemusí měnit nebo opravovat, prostě je na něj stoprocentní spoleh." 
 
Závěrečné konstatování redaktorů: "druhé místo za BMW 130i je fantastický výsledek, o němž se spoustě konkurentů ani nesní," jen potvrzuje skutečnost, že Kia vyrábí kvalitní a spolehlivé vozy. 
 
Kia Venga zabodovala a zařadila se mezi premianty. Mezi ně patří také již dříve testovaný model Kia cee´d. Ten si v testu vedl rovněž skvěle a dostal se mezi TOP 15 vozů ohodnocených na výbornou.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Příjmy ÚZSVM za deset měsíců letošního roku přesáhly již 1,5 miliardy

22:54 Příjmy ÚZSVM za deset měsíců letošního roku přesáhly již 1,5 miliardy

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) dosáhl v období od ledna do konce října 202…