Kladenská P-P Klinika pokračuje v modernizaci i v roce 2015

19.03.2015 17:12

Kladno, 18. března 2015 – Kladenská P-P Klinika projde v roce 2015 rozsáhlou modernizací. Investice budou směřovat především do zakoupení nejmodernějšího přístrojového vybavení a do zřízení nového informačního systému. Plány počítají také s dalším rozšířením lékařského týmu. Pacienti tak mohou očekávat větší nabídku služeb a zvýšení kvality poskytované péče.

Kladenská P-P Klinika pokračuje v modernizaci i v roce 2015
Foto: Archiv
Popisek: Centrum města Kladno. Ilustrační foto

Modernizace P-P Kliniky Kladno začala již koncem minulého roku, kdy došlo k personálnímu posílení u operačních i ambulantních oborů. „V rozšiřování lékařského týmu budeme pokračovat
i v letošním roce. V jednání je příchod dalších specialistů, kteří pomohou zajistit špičkovou kvalitu poskytovaných služeb pro naše pacienty,“ říká MUDr. Vladimír Müller, výkonný ředitel P-P Kliniky Kladno.

V roce 2015 bude pokračovat také rozšiřování nabídky zdravotní péče. Dosud došlo ke zvýšení spektra operačních výkonů v oblastech péče o křečové žíly, operace kýly, prsu a zákroků v oboru proktologie. „Ve všech těchto oblastech nyní nabízíme pacientům komplexní portfolio výkonů. V letošním roce bychom rádi rozšířili služby v oblasti ortopedie, urologie a pedologie, tedy péče
o chodidla,“ doplňuje MUDr. Tomáš Bureš, lékařský ředitel P-P Kliniky Kladno. Kromě toho nabízí klinika nově také služby odborníků cévní a prsní poradny.

Vedle rozšíření nabídky služeb došlo také ke zlepšení systému objednání pacientů. „Zájemci, kteří se chtějí objednat do cévní či chirurgické ambulance, mají nově možnost využít online rezervace na www.navstevalekare.cz nebo telefonické objednání prostřednictvím nové recepce chirurgického oddělení,“ vysvětluje MUDr. Vladimír Müller.  

V roce 2015 plánuje P-P Klinika i nadále rozvíjet spektrum nabízených oborů, díky kterým se pacientům dostane špičkové péče v oblastech, které dosud klinika nepokrývala. S tím souvisí
i plánované investice do vybavení pracovišť novými přístroji. Veškeré plánované změny souvisí se změnou vlastníka P-P Kliniky Kladno. Tím se v říjnu loňského roku stal zdravotnický holding EUROCLINICUM a.s.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

Mgr. Jaroslav Bžoch byl položen dotaz

Co nebo koho považujete za největší hrozbu pro ČR?

Dobrý den, pokud mám správné informace, tak ANO nepodpořilo usnesení, že je pro nás největší bezpečnostní hrozbou Rusko. Zajímalo by mě proč? Jestli si to nemyslíte, co je podle vás pro nás tou největší bezpečnostní hrozbou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká pošta loni výrazně zlepšila své hospodaření

19:15 Česká pošta loni výrazně zlepšila své hospodaření

Ztráta České pošty za minulý rok se oproti roku 2022 snížila téměř o miliardu korun. Procentuálně se…