Klaudiánova nemocnice: Interní centrální příjem poprvé ošetří pacienta ve čtvrtek, pozor na parkování

21.03.2018 20:01

Klaudiánova nemocnice Mladá Boleslav slavnostně otevřela v úterý centrální příjem pacientů. Interní část poprvé přijme pacienta v těchto nových prostorách ve čtvrtek 22. března.

Klaudiánova nemocnice: Interní centrální příjem poprvé ošetří pacienta ve čtvrtek, pozor na parkování
Foto: mb-net.cz
Popisek: Klaudiánova nemocnice v Mladé Boleslavi

Lidé tak od tohoto dne budou chodit na centrální příjem pouze hlavním vchodem z třídy Václava Klementa, nebo bočním vchodem, který je určený i pro sanitní vozy. Sem vede spojovací komunikace opět z třídy Václava Klementa a případné přestupky zde řeší městská policie. Jedná se o jednosměrnou komunikaci s napojením na ulici Boženy Němcové. Lidé u vchodu na centrální příjem najdou tři parkovací místa s patnáctiminutovým režimem, která slouží pro vyložení a naložení pacienta.

Ihned po vstupu na centrální příjem najdou po levé straně recepci, kde zkušená sestra rozhodne o akutním stavu pacienta. Tedy, zda je jeho stav život ohrožující, zda se jedná o problém pro úrazovou část či pro interní část. Tato sestra je také hlavní spojkou nemocnice a záchranné služby.

Dětští pacienti jsou nadále přijímání k ošetření na dětském oddělení. Stejně tak pacienti spadající na oční oddělení, ORL či GPO. Denně by toto oddělení mělo ošetřit téměř 150 pacientů.Nově také najdou informace o ošetření cizojazyční pacienti na zdi chodby centrálního příjmu. Kromě češtiny, angličtiny, němčiny a ruštiny jsou zde i informace v ukrajinštině, polštině, rumunštině, bulharštině a mongolštině. Cizinci zde najdou instrukce, jak mají postupovat a co potřebuj za doklady o pojištění pro případné ošetření. Výjimkou jsou samozřejmě život ohrožující stavy pacientů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČNB: Stříbrná mince připomene barokního sochaře Jana Brokoffa

12:50 ČNB: Stříbrná mince připomene barokního sochaře Jana Brokoffa

Česká národní banka vydává stříbrnou minci u příležitosti 300. výročí úmrtí barokního sochaře a řezb…