Klaudiánova nemocnice akutně hledá dárce krve

16.06.2021 14:21 | Zprávy

Klaudiánova nemocnice žádá dárce krve z Mladoboleslavska s krevní skupinou 0+ nebo A+, aby se hlásili na odběry. Nemocnice má v tuto chvíli nedostatek těchto dvou krevních skupin. Dárci se mohou objednávat na telefonních číslech: 326 743 404 nebo 731 542 896, nebo 723 427 326.

Klaudiánova nemocnice akutně hledá dárce krve
Foto: mb-net.cz
Popisek: Klaudiánova nemocnice v Mladé Boleslavi

Klaudiánova nemocnice žádá dárce krve z Mladoboleslavska s krevní skupinou 0+ nebo A+, aby se hlásili na odběry. Nemocnice má v tuto chvíli nedostatek těchto dvou krevních skupin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Proč jste se vzdal Agrofertu?

Budoval jste ho snad půlku vašeho života a teď se ho vzdáte, kvůli možným čtyřem rokům, které ani nejsou jisté, abyste byl premiér? Stojí vám to za to? A co budete dělat za 4 roky? Plánujete být dál v politice?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká pošta: Aktuální hospodaření

22:31 Česká pošta: Aktuální hospodaření

Listopadové kladné výsledky hospodaření potvrdily, že Česká pošta míří k výrazně lepšímu hospodaření…