Klaudiánova nemocnice pokračuje v další etapě opravy vrátnice

07.12.2017 19:34 | Zprávy

Klaudiánova nemocnice začala v letních měsících s budováním nové hlavní vrátnice – vstupního vestibulu z třídy Václava Klementa. Důvodem je havarijní stav této části areálu nemocnice. První etapa oprav byla ukončena v září. Druhá, během které budou kompletně vyměněny obvodové stěny se skly a dodělány podhledy, bude zahájena v tomto týdnu.

Klaudiánova nemocnice pokračuje v další etapě opravy vrátnice
Foto: mb-net.cz
Popisek: Klaudiánova nemocnice v Mladé Boleslavi

Vrátnice je proto opět dočasně přesunuta k bočnímu vstupu staré chirurgie (budova A). Fungovat po dobu stavby nebude ani bankomat u hlavního vchodu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jak to je?

Musí nebo nemusí získat diplomati z Ruska získat povolení pro vstup do ČR? Prý jim stačí poslat e-mail. To jako vám nebo komu? Kdo teď o jejich vstupu do ČR rozhoduje a na základě čeho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NKÚ: Výsledky často neodpovídají vysokým investicím

20:16 NKÚ: Výsledky často neodpovídají vysokým investicím

Navzdory vysokým investicím se státu nedaří modernizovat klíčové oblasti jeho fungování. Digitalizac…