Klaudiánova nemocnice poprvé zavedla pacientovi kardiostimulátor

23.10.2021 12:58 | Tisková zpráva

Pacienti z Mladoboleslavska, jejichž srdce potřebuje kardiostimulátor, již nemusí jezdit do Prahy nebo do Liberce. V Klaudiánově nemocnici bylo implantováno pacientovi poprvé toto zařízení.

Klaudiánova nemocnice poprvé zavedla pacientovi kardiostimulátor
Foto: mb-net.cz
Popisek: Klaudiánova nemocnice v Mladé Boleslavi

Tento první výkon provedl prof. MUDr. Petr Neužil z Nemocnice Na Homolce se svým týmem. Celému výkonu přihlížel personál interního oddělení Klaudiánovy nemocnice, který bude další implantace provádět. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Jaký smysl bude mít vaše cesta na Slovensko? A kdo všechno tam pojede?

To teď budete jezdit paralelně s budoucí vládou? Myslíte, že to bude působit dobře, a že to povede k něčemu dobrému – uvnitř i navenek? PS: V čem s vámi souhlasím je, že tam měli jet napoprvé i vaši zástupci, ale jet tam znovu je podle mě mimo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MPO: Vychází výroční zpráva za rok 2024 o prověřování zahraničních investic

16:26 MPO: Vychází výroční zpráva za rok 2024 o prověřování zahraničních investic

Ministerstvo průmyslu a obchodu zveřejnilo čtvrtou Výroční zprávu o prověřování zahraničních investi…