Klaudiánova nemocnice začala s budováním nových odběrových místností

12.06.2017 15:49

Klaudiánova nemocnice začala s budováním nových odběrových místnosti pro veřejnost. Proto jsou dočasně stávající odběrové místnosti z budovy A přemístěny do 4. patra staré interní budovy (pavilon D).

Klaudiánova nemocnice začala s budováním nových odběrových místností
Foto: mb-net.cz
Popisek: Klaudiánova nemocnice v Mladé Boleslavi

Trasa na dočasné odběry krve a moči je značena ze všech směrů vstupů do budovy nemocnice. Původní prostory jsou již k nepoznání! O postupu prací se můžete přesvědčit ve fotogalerii. Již ve čtvrtek budou kompletně vybourané nepotřebné příčky.

Nové odběrové místnosti vzniknou přebudováním stávajících prostor. Největší změnou bude přístup do čekárny přímo z prostor hlavní vrátnice (vchod z třídy Václava Klementa). Nová čekárna pojme více než 50 osob a bude zde vyvolávací zařízení. Lidé již nebudou muset čekat ve frontě.

Součástí stavby jsou tři odběrové místnosti, zázemí pro sestry, sociální zázemí a nová lipidová poradna. Prostory budou zcela nově vybaveny. Novinkou také budou moderní odběrová křesla zajišťující plné pohodlí, a to díky polohovacím rukojetím.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Petr Liška byl položen dotaz

Válka s Ruskem

Pořád slyšíme, jak se máme připravit na válku s Ruskem. Z čeho teze, že nás Rusko napadne pramení? Myslíte, že jsme po Ukrajině druzí na řadě? A nechrání nás naše členství v NATO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Spokojený psí život v Kosovu, na vojenských základnách mají veškerý komfort

22:03 Armáda ČR: Spokojený psí život v Kosovu, na vojenských základnách mají veškerý komfort

V zahraničních operacích slouží kromě vojáků z povolání také jejich čtyřnozí kolegové. V Kosovu to j…