Klaudiánova nemocnice začala s budováním nových odběrových místností

12.06.2017 15:49 | Zprávy

Klaudiánova nemocnice začala s budováním nových odběrových místnosti pro veřejnost. Proto jsou dočasně stávající odběrové místnosti z budovy A přemístěny do 4. patra staré interní budovy (pavilon D).

Klaudiánova nemocnice začala s budováním nových odběrových místností
Foto: mb-net.cz
Popisek: Klaudiánova nemocnice v Mladé Boleslavi

Trasa na dočasné odběry krve a moči je značena ze všech směrů vstupů do budovy nemocnice. Původní prostory jsou již k nepoznání! O postupu prací se můžete přesvědčit ve fotogalerii. Již ve čtvrtek budou kompletně vybourané nepotřebné příčky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

FESTMICHAEL 2026 zaplnil náměstí Míru studentským uměním

7:25 FESTMICHAEL 2026 zaplnil náměstí Míru studentským uměním

Tradiční přehlídka FESTMICHAEL, kterou už sedmnáct let pořádá Střední a Vyšší odborná škola reklamní…