Klaudiánova nemocnice zve na akci Zdravější je nekouřit

27.05.2016 21:45 | Zprávy

Úterý 31.5. je Světový den bez tabáku. Klaudiánova nemocnice jej oslaví osvětovou akcí "Zdravější je nekouřit!", kdy kuřáci budou mít možnost vyměnit své cigarety za jablko.

Klaudiánova nemocnice zve na akci Zdravější je nekouřit
Foto: mb-net.cz
Popisek: Klaudiánova nemocnice v Mladé Boleslavi

Hlavně ale budou moci využít rady odborníků, zkontrolovat stav svých plic a pokud se rozhodnou s kouřením definitivně přestat, dozvědí se, jak jim může pomoci Ambulance závislosti na tabáku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Nová vláda není jmenována

V tisku,kuloárech se objevují různá jména kandidátů na ministry. Který z těchto návrhů by byl pro Vás přijatelný ? děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústecký kraj: Premiéra filmu připomněla slavnou mýdlovou dynastii

16:14 Ústecký kraj: Premiéra filmu připomněla slavnou mýdlovou dynastii

Rehabilitaci jména Schicht – slavné a po roce 1945 opomíjené průmyslnické rodiny z Ústí nad Labem – …