Klávesnice s touchpadem pro Samsung Smart TV – Trust Sento

10.12.2014 11:43

Společnost Trust, výrobce široké škály příslušenství k počítačům, konzolím, mobilním zařízením i chytrým televizím, uvádí na trh klávesnici Sento pro Samsung Smart TV. Nabízí snadné ovládání díky touchpadu a to na vzdálenost až 10 m.

Klávesnice s touchpadem pro Samsung Smart TV – Trust Sento
Foto: Hans Štembera
Popisek: Klávesnice
reklama

Klávesnice Sento Smart TV umožňuje snadný pohyb po obrazovce i rychlé a pohodlné psaní. Přináší klasické rozložení kláves, kde jsou vedle tlačítka ESC umístěny multimediální funkce pro ovládání hlasitosti, přepínání kanálů i vstup do Smart Hub a další. Numerickou klávesnici nahrazuje na pravé straně touchpad s oběma tlačítky myši a navigační klávesy pro rychlý pohyb na stránce nahoru/dolů.

Bezdrátové připojení na vzdálenost až 10 m zajišťuje micro-USB přijímač připojený k televizi. Klávesnice je napájena dvěma AAA bateriemi dodávanými v balení, přitom je lehká, kompaktní a kompatibilní s většinou nových televizorů Samsung Smart TV.

Sento Smart TV je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 1399 Kč s DPH pro Českou republiku a 52,99 euro s DPH na Slovensku.

O značce Trust

Trust je značka zaměřená na výrobu praktických digitálních doplňků pro stolní počítače, notebooky, tablety a smartphony. V rámci širokého portfolia jsou produkty vyvíjeny s důrazem na jednoduchost použití, praktický design a ideální poměr příznivé ceny a výkonu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ERÚ: Výše podpory pro podporované zdroje energie příští rok vzroste

22:15 ERÚ: Výše podpory pro podporované zdroje energie příští rok vzroste

Energetický regulační úřad (ERÚ) vydal cenové rozhodnutí, kterým stanoví podporu pro podporované zdr…