Klienti České spořitelny si letos sjednali už více než 16 tisíc hypoték

31.10.2012 11:00

Klienti České spořitelny si za první tři čtvrtletí letošního roku sjednali více než 16 300 hypoték v celkovém objemu 25,8 mld. Kč. Počet hypoték tak meziročně vzrostl o více než 16 %, jejich objem pak vzrostl o více než 25 %. Důvodem přetrvávajícího zvýšeného zájmu o hypotéky České spořitelny je velmi výhodná nabídka klientům i příznivá situace na trhu s nemovitostmi.

Klienti České spořitelny si letos sjednali už více než 16 tisíc hypoték
Foto: Archiv
Popisek: Česká spořitelna - logo

„V současné chvíli nabízíme hypotéky s nejnižšími úrokovými sazbami v historii České spořitelny. Navíc budeme začátkem listopadu pořádat ve všech našich pobočkách Hypoteční dny, během kterých klientům žádajícím o hypotéku garantujeme pevnou úrokovou sazbu 2,99 %,“ uvedla Veronika Jančová, ředitelka úseku řízení retailových produktů a procesů České spořitelny.

Hypoteční dny budou probíhat ve všech pobočkách České spořitelny od 1. do 9. listopadu 2012. Všichni klienti, kteří si v této době o hypotéku u České spořitelny požádají a splní standardní podmínky pro poskytnutí úvěru, získají hypotéku s garantovanou úrokovou sazbou 2,99 %, s fixací na pět let a to až do 90 % hodnoty nemovitosti. Nabídka platí pro hypotéky splácené z aktivního účtu u České spořitelny a mohou ji využít i klienti pro refinancování hypoték a úvěrů od jiných bank - Česká spořitelna jim může tuto sazbu garantovat až jeden rok dopředu.

Hypotéka České spořitelny patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější hypoteční produkty na českém trhu. Je poskytována bez poplatku za vyřízení, nabízí klientům vedle nízké úrokové sazby a možnosti bez fakturového čerpání na výstavbu i variabilní splácení, tedy možnost přerušení splácení, odkladu i na začátku splácení či změny splátek v průběhu včetně možnosti mimořádných splátek. Klienti výhodnou nabídku oceňují a mají zájem i o refinancování hypoték z jiných finančních institucí.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Ve výběrovém řízení ke 4. výsadkové rotě AZ uspělo 11 borců včetně jedné ženy

22:30 Armáda ČR: Ve výběrovém řízení ke 4. výsadkové rotě AZ uspělo 11 borců včetně jedné ženy

V 7 hodin ráno stálo u vstupní brány na letišti 43. výsadkového praporu v Chrudimi devatenáct uchaze…