Klienti Ery si již sjednávají účty i úvěry přes internet

7. 8. 2013 11:46

Během prvních týdnů po spuštění Era portálu, nového internetového bankovnictví Ery, zažádalo online o některý z bankovních produktů již více než 400 klientů. Největší zájem je o Era osobní účet. Kromě zadávání plateb umožňuje nový systém také jednoduchou obsluhu účtů, přehlednou správu rodinných a osobních financí. Klienti Ery tak získali univerzálního finančního pomocníka.

Klienti Ery si již sjednávají účty i úvěry přes internet
Foto: erasvet.cz
Popisek: Era

Era portál v polovině července rozšířil původní internetové bankovnictví Ery. Klienti po krátké registraci a vytvoření vlastních přístupových údajů mohou získat množství nových služeb. K dnešnímu dni se jich zaregistrovalo již více než 56 tisíc. Kromě běžných funkcí, jako je placení a správa účtu, nabízí Portál hned několik novinek. Klienti, kteří mají uzavřený nový typ smlouvy o Elektronickém bankovnictví, si mohou sami sjednat vybrané produkty přes internet. Největší zájem je dosud o Era osobní účet a online účet. „Bez nutnosti navštívit pobočku si klienti mohou zřídit například spořicí produkt Červené konto, Era půjčku nebo kontokorent,“ vysvětluje Zuzana Kalátová, tisková mluvčí Ery a Poštovní spořitelny.

Nově mají klienti k dispozici i službu Era osobní finance, která jim pomůže spravovat domácí rozpočet. „Díky této funkci mohou velmi jednoduše sledovat, kolik utrácejí například za jídlo, oblečení, kulturu nebo sport. Výdaje roztřídí do kategorií automat nebo si je mohou třídit sami klienti,“ dodává Zuzana Kalátová. Prostřednictvím této služby lze kontrolovat i příjmy a výdaje na účtech, které mají klienti u jiných bank díky snadnému vkládání výpisů. Na jednom místě tak získají přehled o všech svých financích.

Kromě toho Era portál usnadní zadávání plateb. Platební příkazy jsou přehlednější a ty nejpoužívanější jsou dostupné ihned po přihlášení na úvodní stránce Portálu.

Nové funkce i přehled všech změn spojených s přechodem do nového internetového bankovnictví mohou klienti nalézt na webových stránkách www.erasvet.cz/portal. Jejich součástí je také instruktážní video.

Era a Poštovní spořitelna jsou obchodní značky Československé obchodní banky, a.s.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Veterinární správa odebrala v rámci plošného monitoringu AMP již přes 1000 vzorků potravin

22:28 Veterinární správa odebrala v rámci plošného monitoringu AMP již přes 1000 vzorků potravin

Státní veterinární správa (SVS) v rámci plošného monitoringu na výskyt afrického moru prasat (AMP) o…