Klienti e-shopu DPP mohou požádat o výměnu Opencard elektronicky

28.10.2015 10:47

Zákazníci e-shopu Dopravního podniku hl. m. Prahy (DPP), kterým končí platnost karty Opencard, mají nově možnost podat žádost o výměnu karty elektronicky přímo v internetovém obchodu DPP.

Klienti e-shopu DPP mohou požádat o výměnu Opencard elektronicky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Logo Dopravního podniku hlavního města Prahy

Podání elektronické žádosti o výměnu karty Opencard je umožněno zákazníkům, kteří si v minulosti zakoupili prostřednictvím e-shopu DPP svůj předplatní kupon buď anonymně, nebo po předchozí registraci. Podmínkou elektronické žádosti je zadání e-mailové adresy, kterou zájemce o výměnu karty zadal při nákupu svého kuponu. Po vyplnění dalších potřebných údajů bude žádost odeslána vydavateli karet Opencard, jenž ji doručí zákazníkovi podle jeho preferencí.

Své žádosti mohou zákazníci podávat na internetové adrese: https://eshop.dpp.cz/eshop/  

Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Dopravní podnik hl. m. Prahy, a.s. je největším dopravcem zajišťujícím městskou hromadnou dopravu v České republice. Obsluhuje celkem 148 autobusových linek, dále 22 denních a 9 nočních tramvajových linek a 3 linky metra. K 1. 1. 2015 bylo ve vlastnictví společnosti 1 194 autobusů, 922 tramvajových vozů a 730 vozidel metra. Společnost ročně přepraví více než miliardu osob a ujede cca 167 000 000 kilometrů. Podnik má k 1. 1. 2015 celkem 10 799 zaměstnanců, z toho 4 191 tvoří řidiči MHD. Jediným akcionářem Dopravního podniku je hlavní město Praha, množství dopravních spojů a zadání pro jízdní řády v Praze určuje společnost ROPID (Regionální organizátor Pražské integrované dopravy). Více informací o Dopravním podniku naleznete rovněž na http://www.dpp.cz.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Unikátní vzdělávací akademie pro sociální podnikání bude v Pardubickém kraji

22:03 Unikátní vzdělávací akademie pro sociální podnikání bude v Pardubickém kraji

Pardubický kraj se společně s pardubickou Regionální kanceláří agentury CzechInvest a Pardubickým po…