Kniha Duhové tajemství andílka Vandílka poputuje k nejméně 300 dětem do nemocnic

22.11.2014 12:41

Neobvyklou formou se rozhodla autorka dětské knížky Duhové tajemství andílka Vandílka aneb Dva výlety do zlatovzduchu Šárka Kadlečíková propojit vydání volného pokračování úspěšné prvotiny Vánoce s andílkem Vandílkem aneb Dva výlety do Betléma a zase zpátky domů (nakladatelství Metoda, 2011) s dobročinnou akcí.

Kniha Duhové tajemství andílka Vandílka poputuje k nejméně 300 dětem do nemocnic
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vozidlo ambulance, ilustrační foto

Pomocí crowdfundingového portálu www.hithit.com nabízí svým čtenářům možnost si knihu nejen předobjednat, ale současně darovat další výtisk dětem do nemocnic.

„Hithit nám umožní získat v předstihu finance na tisk Duhového tajemství. Vyšší náklad znamená nižší cenu za kus, a tak za každých 250,- Kč, což je cena jedné knížky, můžeme darovat další knížku dětem do nemocnic,“ vysvětluje autorka knihy Šárka Kadlečíková. „Cílovou částku jsme nasbíraly během prvního týdne a teď už je na našich příznivcích, kolik peněz se nám podaří do 26. listopadu 2014 získat celkem. Aktuálně jsme na 159 %, což znamená 318 knih pro děti do nemocnic. Poputují například k dětem do Dětské nemocnice v Brně, na Kliniku dětského a dorostového lékařství VFN v Praze či do Jihomoravské dětské léčebny. Chceme, aby se zázračný Vandílek rozletěl po celé republice, a proto vyzýváme dětské nemocnice, aby se přihlásily, pokud mají zájem o knížky pro hospitalizované děti. Mohou tak učinit na email sarka@metoda.cz.“

Duhové tajemství andílka Vandílka aneb Dva výlety do zlatovzduchu vyjde v nakladatelství Metoda na začátku prosince 2014 a autorky projektu chtějí knihu distribuovat jak do nemocnic, tak do knihkupectví ještě před Vánocemi.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo zahraničí upozorňuje na nepokoje v Indii

12:03 Ministerstvo zahraničí upozorňuje na nepokoje v Indii

Ministerstvo zahraničních věcí České republiky v Dillí upozorňuje české občany cestující do Indie n…