Kolektivní smlouva pro rezort zemědělství byla dnes uzavřena a podepsána

21.12.2017 15:09 | Zprávy

Po dlouhotrvajících a složitých jednáních proběhlo dnes, tj. 21. prosince 2017, třetí kolo kolektivního vyjednávání o Kolektivní smlouvě vyššího stupně na rok 2018 mezi Odborovým svazem pracovníků zemědělství a výživy – Asociací svobodných odborů ČR a oběma podnikatelskými svazy v rezortu zemědělství – Zemědělským svazem ČR a Českomoravským svazem zemědělských podnikatelů.

Kolektivní smlouva pro rezort zemědělství byla dnes uzavřena a podepsána
Foto: OSPZV
Popisek: OSPZV - logo

Kolektivní smlouva vyššího stupně na rok 2018 byla podepsána Bohumírem Dufkem, předsedou OSPZV-ASO ČR, Ing. Martinem Pýchou, předsedou ZS ČR a Františkem Winterem, předsedou ČMSZP.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihočeský kraj: Volyňská škola otevírá studentům cestu do světa

22:31 Jihočeský kraj: Volyňská škola otevírá studentům cestu do světa

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola ve Volyni znovu potvrdila, že patří mezi špičková vzd…