Komerční banka má nejlepší Korporátní kartu roku 2012

03.03.2013 15:26 | Zprávy

Komerční banka získala od karetní asociace MasterCard ocenění Komerční karta roku 2012 pro svou korporátní kreditní kartu. Kartu s unikátními vlastnostmi, které jsou šité na míru středním a velkým firmám, zařadila Komerční banka do nabídky jako první banka na českém trhu.

Komerční banka má nejlepší Korporátní kartu roku 2012
Foto: Archiv
Popisek: Komerční banka - logo

Komerční banka pokračuje v inovativním přístupu v oblasti produktů a služeb a jako první banka na českém trhu začala nabízet klientům „Korporátní kreditní karty“.

Řešení korporátní kreditní karty nabízí řadu doplňkových služeb, které jsou na českém trhu unikátní. Jedná se především o zcela nové pojištění proti zneužití karty držitelem a cestovní pojištění pro držitele karty včetně členů jeho rodiny. V případě zlaté karty je součástí Priority pass představující členství pro vstup do VIP salonků na letištích.

Díky efektivnímu řízení služebních výdajů s korporátní kreditní kartou mohou firmy snižovat své náklady a zároveň zlepšit cash-flow díky využití bezúročného úvěru. Firmy získají nejen platební karty pro své zaměstnance a manažery, ale ucelené řešení pro financování služebních výdajů zaměstnanců, pro jejich sledování, vyhodnocování a export do účetních systémů.

„Korporátní karta umožní firmám realizovat interní kontrolu služebních výdajů efektivně a bez nutnosti instalovat specializované IT systémy. Nicméně, díky možnosti exportovat reporty z přímého bankovnictví KB ve formátu CSV, je zajištěna kompatibilita s běžnými IT systémy firem,“ uvedl Radek Basár, zástupce výkonného ředitele pro Marketing, Komunikaci a Business Development.

Komplexní systém výpisů transakcí a reportingu mohou obsluhovat firmy i samotní držitelé karet prostřednictvím jednoduchého uživatelského rozhraní v internetovém bankovnictví KB.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Green Deal

Dobrý den, obracím se na vás jako na zastánce tohoto paktu nebo co to je. Můžete mi říci, kde třeba většina z nás má brát peníze na auta bez spalovacích motorů? Neměla by tedy minimálně EU lidem na nová auta nějak přispět? Myslíte si, že si je lidé u nás, kteří vydělávají kolem 20 tisíc měsíčně moho...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: V Dukovanech maturitou z jaderné energetiky prošlo 96 středoškoláků

13:04 ČEZ: V Dukovanech maturitou z jaderné energetiky prošlo 96 středoškoláků

Devadesát šest studentů prošlo od dubna do června v Jaderné elektrárně Dukovany odbornými stážemi pr…