Komerční banka má nejlepší Korporátní kartu roku 2012

03.03.2013 15:26 | Zprávy

Komerční banka získala od karetní asociace MasterCard ocenění Komerční karta roku 2012 pro svou korporátní kreditní kartu. Kartu s unikátními vlastnostmi, které jsou šité na míru středním a velkým firmám, zařadila Komerční banka do nabídky jako první banka na českém trhu.

Komerční banka má nejlepší Korporátní kartu roku 2012
Foto: Archiv
Popisek: Komerční banka - logo

Komerční banka pokračuje v inovativním přístupu v oblasti produktů a služeb a jako první banka na českém trhu začala nabízet klientům „Korporátní kreditní karty“.

Řešení korporátní kreditní karty nabízí řadu doplňkových služeb, které jsou na českém trhu unikátní. Jedná se především o zcela nové pojištění proti zneužití karty držitelem a cestovní pojištění pro držitele karty včetně členů jeho rodiny. V případě zlaté karty je součástí Priority pass představující členství pro vstup do VIP salonků na letištích.

Díky efektivnímu řízení služebních výdajů s korporátní kreditní kartou mohou firmy snižovat své náklady a zároveň zlepšit cash-flow díky využití bezúročného úvěru. Firmy získají nejen platební karty pro své zaměstnance a manažery, ale ucelené řešení pro financování služebních výdajů zaměstnanců, pro jejich sledování, vyhodnocování a export do účetních systémů.

„Korporátní karta umožní firmám realizovat interní kontrolu služebních výdajů efektivně a bez nutnosti instalovat specializované IT systémy. Nicméně, díky možnosti exportovat reporty z přímého bankovnictví KB ve formátu CSV, je zajištěna kompatibilita s běžnými IT systémy firem,“ uvedl Radek Basár, zástupce výkonného ředitele pro Marketing, Komunikaci a Business Development.

Komplexní systém výpisů transakcí a reportingu mohou obsluhovat firmy i samotní držitelé karet prostřednictvím jednoduchého uživatelského rozhraní v internetovém bankovnictví KB.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Vyšetřovací komise

Dobrý den, pane Mašku, myslíte, že vyšetřovací komise ke střelbě bude nezávislá a něco vyšetří, když ji řídí poslanec z vládní strany a celkově v ní mají vládní poslanci převahu? Já dost pochybuji, že podrazí nohy Rakušanovi, protože bez STAN by se koalice neobešla. Proč tam nemá více zástupců opozi...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vojenské lesy a statky upozorňují na zákaz vstupu do lesů u Plumlova

22:03 Vojenské lesy a statky upozorňují na zákaz vstupu do lesů u Plumlova

Ve vyznačeném území došlo na konci června vlivem bouřek ke kalamitě, kterou je nutné odstranit. Stro…