Komerční banka se stala Nejžádanějším zaměstnavatelem uplynulého desetiletí

23.10.2012 8:03

V rámci letošního ročníku ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku 2012 získala Komerční banka prestižní titul NEJŽÁDANĚJŠÍ ZAMĚSTNAVATEL DESETILETÍ (The Most Desired Company 2002 – 2012). Zvláštní cenu jubilejního desátého ročníku získala Komerční banka za dlouhodobé úspěchy v kategorii, která hodnotí nejobdivovanější a nejžádanější zaměstnavatele očima českých studentů.

Komerční banka se stala Nejžádanějším zaměstnavatelem uplynulého desetiletí
Foto: Archiv
Popisek: Komerční banka - logo

Jedním z hlavních důvodů pro zájem mladých studentů o práci v Komerční bance je úspěch banky na českém trhu, příslušnost k mezinárodní skupině Société Générale a propracovaný systém pro řízení lidských zdrojů a rozvoj talentovaných zaměstnanců.

„V Komerční bance mají studenti a absolventi možnost učit se od špičkových bankovních profesionálů a dále se zdokonalovat v oborech, které je zajímají. Zároveň od nich očekáváme, že budou jedním z přirozených zdrojů inovací. Sázíme na silnou týmovou spolupráci, která je nedílnou  součástí naší podnikové kultury a  je důležitým faktorem našeho úspěchu,“ uvedl k vítězství David Formánek, výkonný ředitel pro lidské zdroje Komerční banky.

K úspěchu Komerční banky přispěly také dlouhodobé aktivity v oblasti vztahů se studenty a absolventy.

„Komerční banka intenzivně spolupracuje s vysokými školami, univerzitami a studentskými organizacemi. Aktivně pořádáme workshopy a přednášky, účastníme se veletrhů pracovních příležitostí, poskytujeme odborné poradenství týkající se možnosti uplatnění v oboru bankovnictví. Při hledání zaměstnání v oboru bankovnictví jsme absolventům skutečnými partnery,“ dodává David Formánek.

Úspěch v desátém ročníku ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku následuje významná ocenění, která získala Komerční banka v uplynulých dvanácti měsících: absolutní vítězství v prestižním hodnocení Fincentrum Banka roku 2011 nebo zisk titulu Nejlepší banka 2012 v soutěži Hospodářských novin.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČSÚ: Sklizeň obilovin odpovídá desetiletému průměru, pokles zaznamenala cukrovka

10:49 ČSÚ: Sklizeň obilovin odpovídá desetiletému průměru, pokles zaznamenala cukrovka

Podle posledního odhadu sklizně k 15. září se ve srovnání s loňským rokem sklidí více obilovin (+9,8…